Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Ląd - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka Grabina

Grabina(Ląd + 16 km)

265 000 zł16 609 m² 15,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem - Grabina, gmina Ostrowite, powiat słupecki Oferuję na sprzedaż wyjątkową nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 1,66 ha, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Powidz

Powidz(Ląd + 23 km)

165 000 zł1 255 m² 131,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w malowniczej okolicy, blisko jeziora i w otoczeniu przyrody? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1255 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Węgierki(Ląd + 20 km)

129 910 zł1 181 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działki w miejscowości Węgierki oddalone od centrum Wrześni o jedyne 7 km z dogodnym dojazdem drogą krajową. Działki zlokalizowane na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

118 300 zł910 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana zlokalizowana w Koninie, w pobliżu ul. Solnej. Położenie i powierzchnia działki: działka o numerze ewidencyjnym 1073 obręb Starówka o pow. 910.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Mikuszewo(Ląd + 24 km)

100 900 zł1 009 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek położonych w miejscowości Mikuszewo, przeznaczonych pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną. Działki położone są przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Dobrosołowo(Ląd + 19 km)

73 000 zł1 000 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena: działki budowlane - Dobrosołowo, gm. Kazimierz Biskupi, powiat koniński Powierzchnia każdej działki: 1000 m Media: prąd i woda: 10- 30 m od granicy działki Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł8 500 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z przeznaczeniem produkcyjno-usługowym. L O K A L I Z A C J A Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Wierzchy

Wierzchy(Ląd + 18 km)

350 000 zł27 879 m² 12,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 2,8h, położona w miejscowości Wierzchy, gmina Gizałki. Działka jest częściowo zalesiona, co daje sporo prywatności. Idealna pod zabudowę siedliskową,.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł4 628 m² 193,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Konin, na sprzedaż grunt inwestycyjny z koncepcją zagospodarowania na park handlowy/ retail park. Przedmiotem sprzedaży są działki o łącznej pow. 4625m2 , obręb Maliniec, na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Janów

Janów(Ląd + 23 km)

45 000 zł1 038 m² 43,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam piękną działkę budowlaną, otoczoną lasami działkę o nr 2056/3 w miejscowości Janów, gmina Tarłów. Położona 4km od Wisły, przy drodze asfaltowej, ok. 250m od ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Ląd